закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Прогноз вітру і погоди - Оленівка

Переглянути більшу мапу

Про Оленнівку

Якщо Ви прихильник пляжного відпочинку, то це місце якраз для Вас. Протяжний пляж з прекрасним дрібним білим піском присутній. Море в цьому районі ідеально прозоре і чисте.

Зустрічаються медузи різних розмірів і кольорів. Багато рачків-відлюдників і дрібної риби, які, схоже, давно вже звикли до тих, що купаються. На пляжах багато дітей - глибина дозволяє. Треба піти достатньо далеко, щоб знайти хоч яку-небудь глибину.

Розваг для пляжного відпочинку мало - картинг (поряд з лиманом), водяні гірки - з протилежного боку піщаного пляжу (близько одного кілометра). До розваг можна віднести постійну присутність курсуючих продавців всякої їжі - риби, шашличка з рапанів, неймовірної кількості випічки і багато іншого.

Для тих, кому до душі активний відпочинок, місце є просто казковим. Великий солоний лиман - радість для серферів і кайтерів, особливо за наявності вітру. Очікування вітру це магічний ритуал - невідємна частина відпочинку і катання. Хоча вітер тут є шість днів в тиждень! Якщо перетягнути дошку через лиман - можна посерфити і в морі.

Одна з визначних пам'яток лиману, безумовно, креветки, яких виловлюють у величезній кількості сітками і продають вареними на сусідній вулиці по гривні, - півтори за жменьку. Як не дивно, поголів'я креветок від щоденного вилову не зменшується.

Особливо хочеться сказати, що пересуватися по околицях краще всього на велосипеді. Піші прогулянки хороші, але віднімають масу часу. Прогулятися краще всього увечері до улюбленого кафе. На велосипеді можна достатньо швидко дістатися до Атлеша і, спустившись вниз, насолодиться чистотою моря, прекрасним пейзажем і наявністю неляканої живності - всіляких риб, що переливаються в променях сонця і влаштовують танці, що зачаровують, крабів, присутніх практично під кожним каменем. На лінії прибою можна зустріти морських собачок, що охороняють своє гніздо, - прекрасне видовище. Не зупинятимемося на красі підводного світу Атлеша, за наявності маски і трубки прекрасне видовище гарантоване. Після відпочинку на воді можна зайти на рибозавод розташований поряд і купити свіжозловлену кефаль або посидіти в кафе при цьому ж рибозаводі, де кефаль буде вже смажена.

Чи вирішите Ви повернутися в селище або поїхати далі по берегу моря в бік Марїне, прекрасні приморсько-степові пейзажі і позитивні емоції Вам гарантовані.

Хоча, якщо Ви новачок, краще повертайтеся (дорога все-таки петляє вгору-вниз і не завжди рівна), щоб не перебити втомою хороші враження.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga